Co se děje... » 21.epizoda, 2.série

6. května 2011 v 20:43 | slečna delineate~


S posledním úplňkem v Mystic Falls přibylo na úmrtní listinu několik dalších jmen. Již nikdy více se nesetkáme s Jules, která zemřela jako první při rituálu, když jí Klaus vyrval srdce z těla. Teď ovšem přejdeme k obyvatelům, kteří měli (většinou) místo v našich srdcích.
Jako první je zde Jenna Sommers, která s láskou opatrovala Elenu a Jeremyho. Ještě před svou smrtí při rituálu si prošla proměnou v upíra. Náš svět opustila díky Katherine, která si musela vybrat - ona nebo Jenna. A jelikož sobeckost Katherine nezná mezí a jelikož známe děj epizody, je evidentně zřejmé, jak se rozhodla. Se smrtí Jenny se ovšem vyrojilo několik otázek. Co bude s Elenou a Jeremym? Jak se s celou situací vypořádá Rick? Druhá žena, kterou opravdu miloval, se stala upírem a již není na tomto světě. Změní to nějak jeho pohled na svět? Na upíry?
Další jméno na naší listině je John Gilbert. Velmi neoblíbený strýček John, jehož smrt by byla za normálních podmínek pro většinu obyvatel spíše úlevou (a to především pro Damona), ovšem způsob, kterým položil svůj život možná dokazuje, že John nebyl až tak hrozný pablb, jakým se mohl vzdát. Díky jednomu kouzlu jeho "životní síla" navrátila život Eleně. Pro Johna to ovšem znamenalo jediné: smrt. Ježdě před posledním výdechem napsal Eleně dopis a požádal Jeremyho, aby jej spolu s jeho kouzelným prstenem předal Eleně. A ta tedy přišla i o druhého rodiče.
Jak vyplývá z předchozích odstavců, rituál ke zrušení Klausovy kletby již proběhl. A úspěšně. Ke skoncování problému s Klausem již chybělo jen málo, ovšem Eljaha zklamal a Klaus je volný.
O dalším dění v Mystic Falls vás budeme informovat.


© vampirediaries-hq.blog.cz
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama