Říjen 2011

Ian Somerhalder - Životopis

28. října 2011 v 19:21 | Endííí
Ian Joseph Somerhalder se narodil 8. prosince 1978 ve znamení střelce v Covingtonu v Louisianě. Jeho otec Robert, stavební podnikatel je francouzskoanglického původu a matka Edna má předky v Irsku a mezi severoamerickými indiány a vyrůstala na prasečí farmě v Mississippi. Má také sestru a bratra Boba.

Příjmení Somerhalder získal od adoptivního pradědečka. Jeho biologický pradědeček, zámožný anglický velkostatkář, jenž se jmenoval Hull, přivedl do jiného stavu jednu ze svých milenek, a proto zaplatil přistěhovaleckému pracovníkovi za to, že si tuto ženu vezme a jejímu dítěti dá jméno Somerhalder. Jeho rodiče se rozvedli, když bylo Ianovi 13. Vyrůstal s matkou, kterou popisuje jako velice duchovně založenou, navštěvující katolickou školu.

Ian započal svou kariéru jako model již v 10 letech za podpory své matky. Procestoval téměř půlku světa, ještě předtím než mu bylo 18, dostal se do New Yorku, Paříže, Londýna a Milána. Stal se modelem takových značek jako jsou Calvin Klein, American Eagle Outfitters, Dolce & Gabbana, Gucci, Versace a Guess. Přestože se i nadále věnoval modelingu v modelingové agentuře DNA Models, začal také s herectvím.

Jeho první velká role byla ve filmu PRAVIDLA VÁŠNĚ režiséra Rogera Avaryho, natočeného podle stejnojmenného románového bestselleru spisovatele Breta Eastona Ellise. Stal se jedním z hlavních herců v první řadě veleúspěšného seriálu ZTRACENI (postava Booneho Carlyla). Objevil se také např. v seriálu SMALLVILLE, kde si zahrál postavu Adama Knighta, mrtvého člověka, jenž je udržován naživu pomocí speciální drogy, dále v seriálech: KRIMINÁLKA LAS VEGAS, KRIMINÁLKA MIAMI, ZÁKON A POŘÁDEK, ZNOVU NA SVĚTĚ a další. Znovu se k roli Booneho Carlyla v seriálu ZTRACENI vrátil jako host v druhé i třetí sérii.

V listopadu 2000 se Ian jako vůbec první mužská celebrita stal Nejkrásnějším mužem měsíce na webových stránkách mostbeautifulman.com. V březnu 2006 vyhlásila agentura DNA Models Top 10 mužských modelů, mezi kterými figuruje i sám Ian.

(Zdroj: csfd.cz)

Nina Dobrev - Životopis

28. října 2011 v 19:21 | Endííí

Nina Dobrev sa narodila 9. ledna 1989 v Bulharsku. Od svým 2 let žije s rodiči a starším bratrem v Kanadě. Navštěvovala Wexford Collegiate School for the Arts. Kromě herectví se také věnuje tanci, gymnastice, divadlu, hudbě a modelingu.

V roce 2011 se objevila v seriálu Degrassi: The Next Generation. Brzy poté si zahrála ve filmech Daleko od ní (Away from Her), Hra na rodinu (Playing House), V rytmu stepu (How She Mve). Přelomový film v jejím životě nastal s filmem "Too Young to Marry", ve kterém hrála hlavní postavu. Tam si ji všimli také jiní řežiséři a spustila se její herecká kariéra. Následoval film "Never Cry Werewolf", ve kterém hrála s Kevinem Sorbom.

V roce 2008 sa proslavila muzikálem The American Mall. Nyní jí můžeme vídat v seriálu "The Vampire Diaries"

(Zdroj: csfd.cz)

Paul Wesley - Životopis

28. října 2011 v 19:00 | Endííí
Jeho rodiče, Agnieszka a Thomas Wasilewski, se přistěhovali z Polska a Paul se narodil v New Brunswick, New Jersey. Jeho rodné jméno je Paul Thomas Wasilewski, které si nechal změnit, protože se to špatně vyslovovalo. Má tři sestry - o dva roky starší Moniku a dvě mladší Leah a Julii.

Jeho hereckou kariéru odstartovala role Seana McKinnona v televizním seriálu Another World, ale už dva roky předtím se objevil v seriálu The Guiding Light. Po menších rolích dostal nabídku zahrát si postavu Luka Case v TV seriálu Wolf Lake a tuto příležitost i využil. Objevil se i ve filmu Minority Report. Ale vidět ho můžeme i v menších rolích v seriálech O.C. California, Smallville, 8 jednoduchých pravidel nebo Everwood.

Přelomovým filmem byl pro Paula film Fallen - Válka andělů, kde ztvárnil hlavní roli. zahrál si zde 18letého Aarona Corbetta - na půl člověk na půl anděl. Další hlavní role pak na sebe nenechaly dlouho čekat, natočil film Killer Movie, kde si zahrál po boku Kaley Cuoco. Jednu z hlavních rolí si zahrál i ve snímcích The Russel Girl nebo Elsewhere. V součastnosti je jeho nejslavnější rolí postava upíra Stefana v seriálu The Vampire Diaries, natočeného podle knižní předlohy L.J. Smithové. Zde si zahrál s herečkou Ninou Dobrev (jako její přítel) a Ianem Somerhalderem (jako jeho bratr).

(Zdroj: zivotopis.osobnosti.cz )

Candice Accola - Životopis

28. října 2011 v 18:45 | Endííí
Candice Accola celým jménem Candice Renee Accola, se narodila 13. května 1987 Houstonu v Texasu, ale vyrůstala v Edgewood na Floridě. Její matka Carolyn, byla dříve inženýrkou životního prostředí, než se stala ženou v domácnosti. Její otec Kevin je kardiochirurg. Oba rodiče jsou aktivními členy místní republikánské politické strany. Candice má jednoho mladšího bratra. Navštěvovala Lake Highland Preparatory školu, ale v polovině roku se přestěhovala do Los Angeles. Střední školu dokončila dálkově a absolvovala v roce 2005.

Candice není jen herečka, ale i zpěvačka. Po šesti měsících, kdy se odstěhovala do Los Angeles získala smlouvu na své CD s názvem It's Always the Innocent Ones. Album však nedopadlo nikterak velkolepě. V roce 2008 bylo znovu vydáno v Japonsku, kde dosáhlo většího úspěchu. Candice se také zúčastnila turné Miley Cyrus, které se jmenovalo Best of Both Worlds Tour, jako podpůrná zpěvačka a tanečnice. Objevila se v roce 2008 v koncertním 3D filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert. Zatím plánuje své druhé album.

Candice jsme mohli vidět v několika seriálech, kde si zahrála epizodní roli. A to v seriálech How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaší matku) v díle Something Borrowed, který byl odvysílán v roce 2007 a ztvárnila zde roli Amy, Supernatural (Lovci duchů) v díle After School Special, odvysílaném v roce 2009, kde si zahrála Amanda Heckerling a Drop Dead Diva (V těle boubelky) v epizodě Begin Again odvysílaném v roce 2010, kde si zahrála Jessicu Orlando.

V roce 2008 si zahrála v nezávislém hororu Deadgirl. A objevila se též ve filmu Hannah Montana. Největší úspěch přišel však až v roce 2009, kdy na stanici CW v seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) získala roli Caroline Forbes, dospívající cílevědomé dívky, ze které se později stane upír. Postupem času si její postava v tomto seriálu získala velkou oblibu a patří k hlavním tahoun tohoto seriálu.

V letech 2004 až 2005 chodila z hercem Tylerem Hoechlinem, kterého můžete znát ze seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě). V roce 2010 chodila se svým hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) Stevenem R. McQueenem, který v seriálu ztvárnil oblíbenou postavu Jeremy Gilberta. V letech 2011 až do května 2012 chodila Zachem Roerigem, též hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), který zde ztvárňuje postavu Matta Donovana. Zajímavostí, že milostný vztah měli i nějaký čas v seriálu. Chodila také s Darenem Kagasoffem. Jejím současným přítelem je Joe Kinga, kytarista skupiny The Fray.

Candice má dvě tetování. Na levém zápěstí má vytetovaného drobného ptáčka a na pravé noze malou hvězdu. Údajně v roce 2009 byla zadržena s několika kolegy z The Vampire Diaries (Upíří deníky) za výtržnost. Také pomáhá na různým dobročinných projektech a na projektech, které mají pomoci mládeži. Tato milá, příjemná herečka, zpěvačka a textařka s výraznýma modrýma očima má do budoucna dobře našlápnuto.

(Zdroj: csfd.cz)

Amulet 13ti znamení • 3. kapitola • Gesto

28. října 2011 v 16:45 | zvěřejnila Delzí.
"Náhle u chodníku zastavilo černé auto a dvakrát zatroubilo. Na řidiče bylo špatně vidět.
"To je pro mě." řekla Elena stroze.
"Nějaký tvůj objev?" odpověděla jsem jí šibalsky a snažila se trochu změnit téma předchozího hovoru.
Elena se jenom zasmála. "Ne, to je Damon. Bratr mého objevu." a šla pomalu k autu.
"Dnes budeme se Stefanem u Grillu, pokud chceš, můžeš přijít a promluvit si. Stefan toho hodně ví, třeba ti poradí. Snad se uvidíme. Ahoj!" otočila se těsně před autem a zamávala mi.
Takže plán pro dnešní odpoledne: jít do Grillu, vše co mě trápí vysypat na stůl Eleně a jejímu příteli. Ale tak co. Horší už to snad být nemůže.
Co ale Elena myslela tím, že toho Stefan hodně ví?"

Po příjezdu domů jsem ještě chvíli dumala, zda je to dobrý nápad jít do Grillu. Seděla jsem na ještě neustlané posteli ve svém pokoji a nepřítomně zírala z okna. Myšlenky se mi v hlavně točily jedna za druhou a místo toho, abych se snažila trochu uklidnit, nabrat plnými doušky do plic vzduch tak, abych cítila i svůj oblíbený parfém, jenž jsem měla právě na sobě, energicky vyskočila, jako šílenec se hnala městem a snažila se užít si zbytek mého prvního školního dne v ulicích, třásla jsem se strachy a neustále jsem se v duchu vracela do té krvavé bílé místnosti z dnešního rána. A pak tu byl ten rozhovor s Elenou. Stefan toho hodně ví, třeba ti poradí. Stefan toho hodně ví, třeba ti poradí. Stefan.. Ta slova mi v hlavě kličkovala tam a zpátky.

Zach Roerig - Životopis

28. října 2011 v 16:00 | Endííí
Zachary George "Zach" Roerig je americký herec, který je nejlépe známý díky roli Huntera Atwooda v seriálu ONE LIFE TO LIVE a Matta Donovana v THE VAMPIRE DIARIES.

Zach se narodil v Montpelier, Ohio, má také mladší sestru jménem Emily, která se narodila v roce 1989. Absolvoval střední školu Montpelier, kde hrál fotbal a byl také zápasníkem. V dospívání pracoval pro svého otce a dědečka ve Fackler Monuments, kde dělal náhrobky.

V době od 18. ledna 2005 do 02. května 2007 ztvárňoval Zach roli Caseyho Hughese v AS THE WORLD TURNS. Poté přijal nabídku v seriálu ONE LIFE TO LIVE, o rok později tuto práci ukončil. Poté se párkrát objevil jako Cash - The Cowboy v populární show FRIDAY NIGHT LIGHTS. V poslední době ho můžeme vidět jako Matta Donovana v THE VAMPIRE DIARIES.

Kat Graham - Životopis

28. října 2011 v 15:00 | Endííí
Katerina Alexandra Graham je americká herečka, zpěvačka, hudební producentka, tanečnice a modelka. Její hlas můžeme znát z písně "I got it from My Mama" od will.i.am.

Graham v současné době hraje Bonnie Bennett v CW show THE VAMPIRE DIARIES. Objevila se ve více televizních seriálech, ale i v celovečerních filmech, např. PAST NA RODIČE, nebo ZNOVU 17.

Katerina se narodila v Ženevě ve Švýcarsku, ale vyrůstala Los Angeles, Kalifornie. Otec Joseph je Liberijec, pracoval jako hudební manažer. Matka Nataša pochází ze židovské rodiny (je napůl Ruska a napůl Polka). Graham navštěvovala Hebrejskou školu, mluví anglicky, španělsky, francouzsky, trochu portugalsky a hebrejsky.

V roce 2010, se Graham objevila v několika hudebních videích, např. Justin Bieber a Usher - "Somebody to Love (Remix)", Nelly - "Just A Dream" nebo 112 - "What If".

(Zdroj: csfd.cz)

STEVEN R. MCQUEEN - Životopis

28. října 2011 v 14:30 | Endííí
Steve R. McQueen je americký herec. Je vnukem velice známého a ve své době populárního herce Steva McQueena. Steven se narodil osm let po dědečkově skonu. Jméno jeho slavného dědečka jej provázelo od malička. Projevovalo se to tak u vrstevníků z bydliště, ve školách a na dalších místech. Steven je soutěživý člověk a vždy se snažil ze stínu slavného herce dostat. Neměl to v životě lehké.

Ještě, když byl malý, jeho rodiče se rozvedli. Otcem byl Chad McQueen a matka Stacey Totenová. Po rozchodu rodičů hodně cestovali, neboť novým partnerem matky se stal Luc Robitaille. Moc se o něj nestarali a Steven hodně času trávil u televize. Sledoval tam často staré filmy mezi kterými byly i ty se Stevenem McQueenem. Toto sledování filmu podnítilo Stevena vnuka k cestě k herecké profesi.

Dnes je Steven známý hlavně z televize. Už od 14 let účinkoval v různých seriálech. Diváci jej mohli vidět v tv seriálech Kriminálka Miami, Vražedná čísla či Hranice. Jeho prvním filmem je nezávislé dílo Club Soda z roku 2006. Jeho kariéru pořádně odstartovalo až obsazení ve filmu Upíří deníky (2009).
(Zdroj: fdb.cz)


MICHAEL TREVINO - Životopis

28. října 2011 v 14:20 | Endííí
Michael Anthony Trevino se narodil 15. ledna 1985 v californském Montebellu. Jeho matka pochází z Mexika a také jeho otec se narodil do rodiny mexických imigrantů. Michael vyrůstal v Montebellu, později ve Valencii. Měří 175 centimetrů.

V roce 2005 si zahrál menší role v seriálech KALIFORNSKÉ LÉTO, ČARODĚJKY a PRVNÍ PREZIDENTKA. O rok později se objevil v roli Jacksona v televizním filmu KRÁSKY OD KRAV. V roce 2007 se pravidelně účinkoval jako Jamie Vega v seriálu CANE a také jako Brent v seriálu INVAZE BURANŮ.

Jako hostující hvězdu jsme ho mohli vidět i v seriálech BEZE STOPY, ODLOŽENÉ PŘÍPADY, KRIMINÁLKA MIAMI a SBĚRATELÉ KOSTÍ, 90210, KRIMINÁLKA LAS VEGAS, MENTALISTA a KRIMINÁLKA NEW YORK.

V roce 2009 se zhostil role Joshuy v televizním snímku TAM, KDE BÝVALA LÁSKA. Od tohoto roku se pravidelně objevuje jako Tyler Lockwood v seriálu UPÍŘÍ DENÍKY, který v současnosti vysílá americká stanice CW.

(Zdroj: csfd.cz)


JOSEPH MORGAN - Životopis

28. října 2011 v 14:10 | Endííí
Joseph Morgan se narodil v Londýně, 16. května 1981 pod jménem Joseph Martin. Do svých 11 let žil ve Swansei, kde byl žákem Morriston Comprehensive School, později studoval na Central School of Speechand Drama v Anglii. Joseph je zastáncem charity Positive Woman.

Hrál například ve filmech IMMORTALS, ALEXANDER, MASTER AND COMMANDER. V seriálech HEX, WILLIAM AND MARY a v současnosti (2011) se věnuje natáčení THE VAMPIRE DIARIES (Upíří deníky) kde ztvárňuje roli Klause.

(Zdroj: csfd.cz)