STEVEN R. MCQUEEN - Životopis

28. října 2011 v 14:30 | Endííí
Steve R. McQueen je americký herec. Je vnukem velice známého a ve své době populárního herce Steva McQueena. Steven se narodil osm let po dědečkově skonu. Jméno jeho slavného dědečka jej provázelo od malička. Projevovalo se to tak u vrstevníků z bydliště, ve školách a na dalších místech. Steven je soutěživý člověk a vždy se snažil ze stínu slavného herce dostat. Neměl to v životě lehké.

Ještě, když byl malý, jeho rodiče se rozvedli. Otcem byl Chad McQueen a matka Stacey Totenová. Po rozchodu rodičů hodně cestovali, neboť novým partnerem matky se stal Luc Robitaille. Moc se o něj nestarali a Steven hodně času trávil u televize. Sledoval tam často staré filmy mezi kterými byly i ty se Stevenem McQueenem. Toto sledování filmu podnítilo Stevena vnuka k cestě k herecké profesi.

Dnes je Steven známý hlavně z televize. Už od 14 let účinkoval v různých seriálech. Diváci jej mohli vidět v tv seriálech Kriminálka Miami, Vražedná čísla či Hranice. Jeho prvním filmem je nezávislé dílo Club Soda z roku 2006. Jeho kariéru pořádně odstartovalo až obsazení ve filmu Upíří deníky (2009).
(Zdroj: fdb.cz)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama