Lapis lazuli

26. ledna 2012 v 22:41 | Delzí.

Rebekah Mikaelson je originální upír. Je dcerou Esther a Mikaela. Má 6 sourozenců ( nejmenovaný, Elijah, Kol, Henrik a Klaus). Pochází z 10. století.

Poté co Henrika zabil vlkodlak, rozhodla se její matka přeměnit všechny své potomky a manžela v upíry.


Kol Mikaelson je jeden z originálních upírů, narozených v 10. století Mikaelovi a Esther. Kol má 6 sourozenců (nejmenovaný, Elijah, Finn, Rebekah, Henrik a Klaus).


Poté co Henrika zabil vlkodlak, rozhodla se jeho matka přeměnit všechny své potomky a manžela v upíry.
Elijah Mikaelson je jeden z originálních upírů, narozených v 10. století Mikaelovi a Esther. Má 6 sourozenců (nejmenovaný, Kol, Finn, Rebekah, Henrik a Klaus).

V 10. století byl jak Elijah tak Klaus zamilovaní do stejné dívky Tatii, ale málem zlomili rodinné pouta, ale brzy si uvědomily jak je jejich rodinné pouto důležité. Poté co zemřel jeho bratr Henrik , rozhodla se je jejich matka přeměnit na upíry a poté co jejich matku zabil Mikael - Elijah, Klaus a Rebekah si dali slib, že za sebou budou stát, ať se děje, co se děje.Niklaus Mikaelson alias Klaus je originální hybrid, syn nejmenovaného vlka a Esther. Má 6 sourzozenců (nejmenovaný, Elijah, Finn, Kol, Henrik a Rebekah). Klaus je nevlastní syn Mikaela. Pochází z 10. století.

Poté co byl Klausův bratr Henrik zabit vlkodlakem, Esther přeměnila Klause a jeho sourozence v upíry. Když Klaus zabil prvního člověka, aktivovali se jeho vlkodlačí geny....Esther je známá jako originální čarodejnice, pochází z 10. století a je manželkou Mikaela a matkou Elijaha, Finna, Klause, Kola, Rebekah, Henrika a neznámého syna. Poté co vlkodlak zabil Henrka, rozhodla se, že svého manžela a děti promění v upíry. Když Klaus zabil prvního člověka a projevily se jeho vlkodlačí geny, přišlo se na to, že Esther svého manžela podvedla s vlkodlakem. Klaus jí vytrhl srdce z hrudi.

Její tělo bylo uchováno kouzlem její kamarádky Ayany. Na svět se vrátila díky Abby a Bonnie Bennet. Esther plánovala přeměnit své děti zpátky do llidí, ale její plán selhan, když jí jeden ze Salvatorů přeměnil v upíra.

Mikael je jeden z prvních upírů a také lovec upírů. Je manžel Esther a otec 4 synů,1 nevlastního syna Klause a 1 dcery Rebekah.

Poté co vlkodlak zabil jeho syna Henrika, se jeho manželka rozhodla přeměnit jeho a jejich potomky v upíry. Okolo roku 1990 ho čarodejnice Abby Bennet pohřbila. O 20 let později ho Katerina Petrovova a Jeremy Gilbert osvobodili. Mikael tvrdil, že jim pomůžu zabít Klause, ale zatímco vymýšlel plán, byl zabit svou vlastní zbraní Klausem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kells* » daily-avrillavigne Kells* » daily-avrillavigne | Web | 27. ledna 2012 v 19:05 | Reagovat

jé další flashbacková epizoda:)) už se moc těším :)

2 Romča Romča | Web | 28. ledna 2012 v 11:11 | Reagovat

nechci vypadat jak největší donašečka ale tohle je moc včera jsem slečnu upozornila že tě kopíruje smazala mi komentář a blokla si mě ted má na blogu design do mrtě podobný tvému ! Mě to hrozně štve jelikož řiká jak se s tím nadřela když to ani nnení z její hlavy musela jsem ti to napsat :D !http://jennifer-lopez.blog.cz/

3 Annie» daily-dakota.blog.cz Annie» daily-dakota.blog.cz | Web | 28. ledna 2012 v 16:37 | Reagovat

Už se na ní těším. Nejspíš to bude nějaká prababi od Gilbertů. :)

4 Anet Anet | 5. června 2013 v 9:55 | Reagovat

opravdu super blog :), jen bych chtěla upozornit na chybu - plán Esther selhal protože Damon přeměnil v upíra Abby a né jí :) jinak nádherný, budu sem chodit pravidelně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama