Ian Somerhalder

Nina and Ian for PhilStar - interview

5. června 2013 v 13:00 | Endííí
V brzkém květnu se do světa dostala zpráva, že skoro po 3 letech vztahu se Ian Somerhalder (Damon) a Nina Dobrev (Elena) rozešli. I přesto se tahle dvojka sešla v New Yorku a nafotili photoshoot pro filipínskou značku oblečení Penshoppe. Podle zdrojů z focení vůbec nevypadali, jako kdyby se rozešli, ve skutečnosti Ian z Niny nespustil ruce. V celém článku naleznete také mnou přeložený interview, které tahle dvojka během pauzy při focení poskytla magazínu PhilStar.

SUPREME: Iane, jaké vzpomínky si odnášíš ze svého posledního výletu na Filipíny?
Ian: Byl jsem v Palawanu, což je opravdu jedno z nejhezčích míst na světě. Byl jsem jen vítán tak krásnými ekologickými krásami a lidé byli opravdu přívětiví. Zvířata, ovzduší, lidé, jídlo, prostě neuvěřitelné. Ze svého výletu na Filipíny jsem si toho hodně přivezl. Hodně, hodně, hodně. Opravdu se tam chci vrátit a strávit tam více času.

SUPREME: Nino, co ti prozradil Ian o jeho výletu na Filipíny?
Nina: Lidi byli hrozní. Žertuji! Viděla jsem obrázky, takže toho opravdu moc říkat nemusel. Ale říkal a dost. Když jsem viděla fotky, mluvili více než by které slova mohli říci. Bylo to tak krásné. Tak jsem žárlila, že jsem tam nemohla být. Tak krásné místo.

SUPREME: Vrátili byste se zpátky někdy příště?
Nina: Doufejme, opravdu bych ráda jela a viděla Filipíny.
Ian: Ano, byl bych rád, kdyby to viděla.

Ian Somerhalder - nová role ve filmu "The Anomaly"

4. června 2013 v 14:46 | Endííí

Ian Somerhalder (Damon) získal roli v novém filmu "The Anomaly". Společně s ním se ve filmu objeví hvězdy jako Luke Hemsworth, Noel Clarke, Brian Cox nebo Alexis Knapp.

Akční thriller bude sledovat traumatizovaného vojáka, který se probudí v kufru auta, vedle uneseného chlapce, kde zjistí, že má pouze 9 minut a 37 sekund, aby přišel na to, proč a jak se do auta dostal.

Film se bude natáčet v Londýně ve Velké Briitánii.
 
 

Reklama